Skończył się rok 2014, który oprócz wielu radoœci przyniósł nam także wielki smutek. W końcu roku ciężka choroba zabrała nam naszą Lolę La Ola Daffodil Yellow.Cieszą nas sukcesy naszych wychowanków z miotu B, które w 2014 roku zdobyły tytuły Champion Polski.Human Dogs BOB DYLAN dwukrotnie wygrał BOB Ustroń i Poznań, i zdobył kwalifikację na wystawę Cruft 2015.

Poznań w tym roku był szczęliwy również dla naszej wychowanki Human Dogs Cindy Crawford, która wygrywając klasę championów i CACIB-a zdobyła tytuł Champion Polski.

Natomiast siostra Cindy, Human Dogs Celine Dion wygrała CACIB-a na międzynarodowej wystawie w Katowicach.

Nasza najmłodsza wychowanka Human Dogs GRACE KELLY mocnym akcentem rozpoczęła swoją juniorską karierę wystawową zdobywając w Kielcach tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Klubu 2014 i stanęła na IV lokacie Reserve Best In Show!

Pięknie zaprezentowała się na wystawach w 2014 roku J. Ch. Alice in Wonderland Jarola Poland at Human Dogs, która ukończyła Młodzieżowy Championat Polski, a na wystawie w Zakroczmiu zdobyła Zw.Mł., NJwR, BOS, BIS Junior II.

Gratulujemy również rodzinie Państwa Majcherek wyhodowania tak pięknej suczki.

Włacicielom naszych wychowanków gratulujemy sukcesów i dziękujemy za prezentację naszego dorobku hodowlanego.


Kończy się rok i przyszła pora na podsumowanie sezonu wystawowego 2013.

Ten sezon obfitował w sukcesy miotu „B”.

Human Dogs Bob Dylan, został Mł. Ch. Polski, rozpoczął Championa dorosły, trzy razy zostal NJwR, otrzymał jeden wniosek CACIB, siedem wniosków CWC, jeden raz został BOB i dwa razy został Zwycięzcą.

Human Dogs B.B King, został Mł. Ch. Polski i rozpoczął Championat dorosły.

Human Dogs Belinda Carlisle, została Ml. Ch. Polski, Mł. Zw. Klubu 2013, rozpoczęła Championat dorosły, została NDSwR i uzyskała tytuł Zwycięzca.

Obecnie odchowujemy cztery wspaniałe suczki, córki naszej Józi i holenderskiego Sydneya. Myślimy, że już w przyszłym sezonie wystartują z sukcesami na ringach krajowych i zagranicznych.


Human Dogs Belinda CarlisleHuman Dogs Bob DylanHuman Dogs B.B KingNastępne wystawy i następne sukcesy naszych psów oraz naszych wychowanków.

Nas jednak najbardziej cieszą sukcesy wychowanków.

Suczka Human Dogs CINDY CRAWFORD mieszkająca w Czechach na MWPR w Lesznie zakończyła Championat Polski.

Nasze najmłodsze pokolenie też wygrywa. Human Dogs Bob Dylan na MWPR w Krakowie uzyskał tytuł NJwR, a następnego dnia na Krajowej Wystawie Pasów III Grupy został NJwR i wygrał BOB!!!

Jego siostra Human Dogs Belinda Carlisle na KWPR w Kaliszu została NJwR. Gratulujemy właścicielom i dziękujemy im za ich pokazywanie na wystawach.

Oczywiście mama piesków z miotu „B” Human Dogs Janis Joplin też nie chce być gorsza od swoich dzieci i odnosi kolejne sukcesy wystawowe.

Na MWPR w Łodzi, Józia wygrała klasę Championów, a na Bulliadzie 2013 w Zakroczymiu również była na I lokacie w Championach.

Natomiast nasza Pola - Human Dogs Pretty Woman na Bulliadzie 2013, gdzie sędziował niekwestionowany znawca rasy Danny Gilmour /UK/, stanęła na II lokacie w klasie otwartej i zdobyła tytuł BEST HEAD!!! Bardzo się cieszymy z jej osiągnięć.


Human Dogs Janis Joplin, Zakroczym 2013Human Dogs Pretty Woman, Zakroczym 2013Human Dogs Pretty Woman, Zakroczym 2013 BEST HEAD - SBTHuman Dogs Pretty Woman, Zakroczym 2013 BEST HEAD - SBTHuman Dogs Pretty Woman, Zakroczym 2013 BEST HEAD - SBTHuman Dogs Pretty Woman, Zakroczym 2013 i Danny GilmourHuman Dogs Bob Dylan Kraków 2013 NJwR i BOBJesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia sezonu wystawowego 2013. Nasze suczki Human Dogs Janis Joplin i Human Dogs Pretty Woman bardzo ładnie zaprezentowały naszą hodowlę na polskich arenach wystawowych.

Józia na trzy swoje tegoroczne starty trzy razy zdobyła BOB, a oprócz tego raz wygrała BOG i raz BOG III.

Najbardziej jednak ucieszyły nas sukcesy dzieci Józi. Powoli wspinają się po drabince wyników wystawowych.

Human Dogs B.B King – Bibiś, sukcesem na MWPR w Opolu zakończył Młodzieżowy Championat Polski. Na tej samej wystawie jego brat Human Dogs Bob Dylan – Dyzio, startując po raz pierwszy w ringu stanął na II lokacie w klasie młodzieży, zaraz za swoim bratem..

Na wcześniejszej wystawie w Częstochowie B.B. King został NJwR, a jego siostra Human Dogs Belinda Carlisle zdobyła Zwycięstwo Młodzieży.

Cieszą nas również tegoroczne sukcesy innych naszych wychowanków z miotu na literę „C”.

Human Dogs CELINE DION – Tosia została Championem Polski, Human Dogs CINDY CRAWFORD – Cindy uzyskała Championat Czech, a ich brat Human Dogs CHARLIE CHAPLIN – jest Championem Litwy.


Human Dogs Janis Joplin, Będzin 2013 BOG IIIHuman Dogs Janis Joplin, Częstochowa 2013, BOG IHuman Dogs Janis Joplin Częstochowa 2013 wybory BISHuman Dogs Janis Joplin Opole 2013 BOBHuman Dogs Pretty Woman Będzin 2013Human Dogs B.B King B.B. King Częstochowa 2013 NJwRHuman Dogs B.B King Opole 2013 NJwRHuman Dogs Bob Dylan Opole 2013Human Dogs Belinda Carlisle Częstochowa 2013 Zw. Młodzieży


Wszystkim właścicielom piesków pochodzących z naszej hodowli bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy za trud włożony w wychowanie i pokazywanie swoich pupili na wystawach.


Odchowaliśmy dzieci naszej Józi, które trafiły do fajnych domków. Human Dogs Belinda Carlisle zamieszkała w Łodzi, Human Dogs Brenda Lee wyjechała do dalekiej Norwegii, Human Dogs B.B King i Human Dogs Bob Dylan żyją w „czerwonym” Zagłębiu czyli w Będzinie i Sosnowcu.


Human Dogs Belinda CarlisleHuman Dogs Belinda Carlisle i nowi właścicieleHuman Dogs Brenda LeeHuman Dogs Brenda Lee przed wyjazdem do nowego domkuHuman Dogs Bob DylanHuman Dogs B.B. King


W między czasie zaginęła nasza malutka Human Dogs Pretty Woman i cudownie się odnalazła po 22 dniach nieobecności.


Human Dogs Pretty Woman – powrót „córki marnotrawnej” i szczęśliwa LauraZakończyliśmy sezon wystawowy 2012. W tym roku specjalnie nie szaleliśmy na wystawach, ale z wyników i ze spędzonego miło czasu jesteśmy zadowoleni. Oto kilka zdjęć z tegorocznych wystaw naszch psów.


Human Dogs Pretty Woman - Bytom 2012 - BOBHuman Dogs Pretty Woman - Wrocław 2012Human Dogs Janis Joplin - Zabrze 2012 BOBDługo nie aktualizowaliśmy naszej strony i czas nadrobić zaległości. Ograniczyliśmy nasze uczestnictwo w wystawach, ale odnosiliśmy w roku 2011 również sukcesy. Józia wygrała kilka wystaw, a na MWPR Kielce 2011 wygrała BOB.

Suczki pochodzące z naszej hodowli Human Dogs CINDY CRAWFORD i Human Dogs CELINE DION zdobyły Młodzieżowy Championat Polski.

Obecnie czekamy na urodzenie przez Human Dogs JANIS JOPLIN szczeniąt.


Human Dogs CINDY CRAWFORD Katowice 2012Human Dogs JANIS JOPLIN Wrocław 2011Nasze najmłodsze pociechy rosną i są bardzo słodkie. Oto one na kwiatowej łące.


Human Dogs PHIL COLLINSHuman Dogs PHIL COLLINSHuman Dogs PHIL COLLINSHuman Dogs PRETTY WOMENHuman Dogs PRETTY WOMENHuman Dogs PRETTY WOMEN


 

Zieloeson Snapdragon & Tillcarr Renegade Flame


Miło nam informować, że duże sukcesy odnoszą ich ojciec Zieloeson Snapdragon, który został Mł.Championem Chorwacji i dziadekTillcarr Renegade Flame, który został Championem Anglii.


Pragniemy także poinformować, że rozpoczęliśmy sezon wystawowy 2011 od sukcesów naszej Janis Joplin. Józia wygrała cztery CWC, w Rzeszowie, Katowicach, Opolu i Łodzi, a tym samym osiągnęła tytuł Championa Polski.

Później pojechaliśmy na Litwę na dwie międzynarodowe wystawy, które odbyły się w Moletach. Nasza Józia dwukrotnie wygrała klasę championów i dwukrotnie otrzymała res. CACIB-a. Ostatnią wystawą na której zaprezentowała się nasza najmłodsza suczka była MWPR w Krakowie. Zajęliśmy II miejsce w klasie championów i otrzymaliśmy res. CACIB-a. Bardzo się cieszymy z jej osiągnięć.


Human Dogs JANIS JOPLIN w RzeszowieHuman Dogs JANIS JOPLIN w KatowicachHuman Dogs JANIS JOPLIN w OpoluHuman Dogs JANIS JOPLIN w ŁodziPragniemy poinformować, ze nasze szczeniaki z ostatniego miotu po Maxsta HOT SHOT i Human Dogs Lucrecia Borgia pojechały do nowych domów.

W czeskiej Pradze zamieszkała Human Dogs CINDY CRAWFORD.


Human Dogs CINDY CRAWFORDHuman Dogs CINDY CRAWFORD


Na Litwę udał się piesek Human Dogs CHARLIE CHAPLIN.


Human Dogs CHARLIE CHAPLINHuman Dogs CHARLIE CHAPLIN


W Polsce we Wrocławiu zamieszkała Human Dogs CELINE DION


Human Dogs CELINE DIONHuman Dogs CELINE DIONHuman Dogs CELINE DIONTrzy ostatnie wystawy w tym sezonie odbyły się we Wrocławiu, Rybniku i Poznaniu. Stolicę Dolnego Śląska Wrocław odwiedziliśmy z Bolusiem i Józią. Suki sędziowała Pani Magdalena Kozłowska, a psy Pan Josef Schneider - Austria, który wybierał także BOB.

Nasz Boluś w klasie Championów zdobył CWC, a nasza Józeczka wygrała klasę pośrednią, zdobyła CACIB-a i BOB!


Human Dogs Salvador DaliHuman Dogs Janis JoplinWystawa w Rybniku była prezentem urodzinowym dla naszej babuni Loli, która pojechała na wystawę po trzech latach nieobecności na ringach! Sędziował Pan Marek Trębala.
Babcia po ukończeniu siedmiu lat spisała się super! Została Zwycięzcą wśród doborowej stawki stafików, których na tę wystawę zgłosiło się 17 sztuk!!!


LaOla Daffodil Yellow


Pokonał ją tylko jej syn Boluś zdobywając BOB!


Human Dogs Salvador DaliHuman Dogs Janis JoplinUkoronowaniem sezonu był nasz udział w wystawie poznańskiej, gdzie w tym roku były przyznawane dwa CACIB-y. Pierwszą wystawę sędziowała Pani Małgorzata Jurek-Ereńska, a drugi CACIB przyznawał Pan Ortlieb Lothary - Niemcy. Występ naszej Józeczki w tych wystawach był bardzo udany!

W pierwszy dzień Józia zdobyła BOB i była IV na grupie!

Tak wyglądała nasza Józia na poznańskim ringu. Dziękujemy Państwu Kapoun za zdjęcia naszej suczki.


Human Dogs JANIS JOPLIN


Drugi dzień był dla nas równie szczęśliwy. Józia zdobyła CACIB-a i tytuł Zwycięzca Polski 2010.


Human Dogs Janis Joplin

Sukcesem zakończył się występ naszego Human Dogs LEONARDO DA VINCI na Eurodog Show 2010 w słoweńskim Celje. Leonardo przywiózł ze Słowenii tytuł Championa Słowenii i V-ce Zwycięzcy Europy 2010.


W tym miesiącu odwiedziliśmy Kraków i Warszawę. Na krakowskiej wystawie międzynarodowej nasze psy zaprezentowały się bardzo pięknie. Boluś w silnej konkurencji był drugi w klasie championów. Natomiast nasze dziewczynki spisały się na złote medale. Janis Joplin wygrała w klasie pośredniej, a Salma Hayek w klasie championów także była pierwsza. Następnie Józia w porównaniu została NDSwR i zdobyła CACIB, a Salka uzyskała res-CACIB-a.

Kolejny weekend to Klubowa Wystawa TTB 2010 w Warszawie. Sędziowała Pani RITA SMITH-WATERS - hodowla ASHSTOCK - ANGLIA. Nasza Józeczka zajęła III miejsce, ma piękny opis, ale była za mocna dla Pani sędzi.


Human Dogs Salvador DaliHuman Dogs Janis JoplinSopot i Nowy Targ to miasta, które odwiedziliśmy ostatnio z naszymi psami.

W sopockiej wystawie międzynarodowej uczestniczyła tylko Human Dogs JANIS JOPLIN. Spisała się pięknie i w mocnej konkurencji zdobyła BOB! Sędziowała Pani Ramune Kazlauskaite z Litwy.


Human Dogs Janis Joplin


Po wystawie odwiedziliśmy w Gdańsku Dagmarę i Grzesia oraz ich pieski. Był bardzo miło porozmawiać o ...... stafikach.

Do Nowego Targu na wystawę krajową pojechaliśmy z Human Dogs SALVADOR DALI i Human Dogs JANIS JOPLIN.

Boluś wygrał klasę championów i został Zwycięzcą.


Human Dogs Salvador Dali


Natomiast występ Józi przeszedł nasze oczekiwania. Zdobyła BOB, a następnie wygrała grupę i stanęła na III miejscu BIS. Sędziowała Pani Magdalena Kozłowska.


Human Dogs Janis JoplinHuman Dogs Janis JoplinTegoroczny czerwiec był bardzo szczęśliwy dla naszych psów. Duże sukcesy odniosły psy z naszych wszystkich dotychczasowych miotów. Największy odniósł nasz Human Dogs LEONARDO DA VINCI zdobywając res. CACIB na Światowej Wystawie Psów Rasowych w Danii. Został V-ce WORLD WINNER. Bardzo ucieszył nas sukces naszej najmłodszej suczki Human Dogs JANIS JOPLIN, która na MWPR w Szczecinie otrzymała swojego pierwszego CACIB-a. Human Dogs SALMA HAYEK po długiej przerwie w wystawowych bojach dzielnie wywalczyła CACIB-a na MWPR w Lesznie.


Human Dogs Janis JoplinHuman Dogs Salma Hayek


Bardzo miłe wieści nadeszły do nas także z USA. Oto one:

"Hi Mirek!
I am so glad you are doing better! Here are some pictures from the show. We have some professional ones we will send to you later. Hope you like them! You can write on your website her results

May 28 2010
Best Female
New UKC Champion

May 29, 2010
Reserve Best Champion

May 30, 2010
Reserve Best Champion

Our daughter showed Janet in Junior showmanship and won twice and was reserve twice so far! She is very happy

Thank you so much for our beautiful girl!!!!!!

All our best,
Tom and Teri"

Siostra Józi i Julki - Janet jak widać odnosi tam niemałe sukcesy.
Na fotkach Janet ze swoimi młodymi opiekunami i przyjacielem importowanym z Węgier.Human Dogs Janet JacksonHuman Dogs Janet JacksonOstatni weekend obfitował w wystawy. Nasze psy uczestniczyły w KWPR w Bytomiu, gdzie zgłoszonych było 20 stafików. Sędziował Szwed Pan Svante Frisk.

Human Dogs SALVADOR DALI iHuman Dogs JANIS JOPLIN odniosły sukcesy. Boluś został Zwycięzcą, a Józia występująca po raz pierwszy z dorosłymi sukami /klasa pośrednia/ została Zwycięzcą i wygrała BOB! W konkurencjach finałowych nasza zmęczona Józia dostała się do finałowej szóstki.


Human Dogs Janis JoplinHuman Dogs Salvador Dali


Najwięcej uciechy sprawiła nam jednak suczka pochodzaca z naszej hodowli Human Dogs JULIA ROBERTS AT BULLPARRABEN, która na Bulliadzie zdobyła Zw.Mł, NJwR, BOB, BIS Junior II, BIS IV (pierwsza III na Derby 2009). Serdeczne gratulacje dla Marty i Kazia, właścicieli Julki. Brawo!


Human Dogs Julia Roberts at BullparrabenTrzy międzynarodowe wystawy za nami. Z naszymi psami odwiedziliśmy Katowice, Opole i Łódź. Odnieśliśmy kolejne sukcesy z czego się bardzo cieszymy i które mobilizują nas do udziału w wystawach. Najbardziej zadowoleni jesteśmy z wyników wystawy łódzkiej, na której Human Dogs SALVADOR DALI i Human Dogs JANIS JOPLIN uzyskały kwalifikację do udziału w angielskiej wystawie Cruft 2011 w Birmingham. Sukces tym bardziej cenny, że nasza najmłodsza wychowanka Józia wygrała BOB w stawce 46 zgłoszonych psów.


Human Dogs Janis JoplinHuman Dogs Salvador DaliOstatni weekend był bardzo obfity w emocje. Stafikowcy rozjechali się po Europie. Jedni na prestiżowego Crufta, inni do Jarosławia. Nasze psy były obecne na tych obydwu wystawach. Zabraliśmy ze sobą trzy stafiki: Human Dogs SALVADOR DALI, Human Dogs SALMA HAYEK i Human Dogs JANIS JOPLIN. Sędziowała Pani Anna Winiarska.

Boluś został Zwycięzcą i wygrał BOB.


Human Dogs Salvador Dali


Nasza Salcia wygrała klasę championów, a następnie porównanie suk zostając Zwycięzcą, a najmłodsza Józeczka została NJwR i tym samym ukończyła Młodzieżowy Championat Polski.


Human Dogs Janis Joplin


Reprezentowani byliśmy także w Birmingham na Crufcie. Nasz pies Human Dogs LEONARDO DA VINCI występując w prestiżowej klasie open zajął IV miejsce mając w konkurencji wielu Championów Anglii.


Ubiegły weekend spędziliśmy we Włocławku. Okazją do tego była 25-ta Jubileuszowa Klubowa Wystawa Terierów i Czarnego Teriera.

Pojechaliśmy na tę wystawę z Naszymi dwoma stafikami. Human Dogs SALVADOR DALI wystąpił w klasie championów i Human Dogs JANIS JOPLIN w klasie młodzieży.

Stawka była godna wystawy jubileuszowej. Zgłoszono 34 stafiki. Sędziowała Pani Małgorzata Jurek-Erenska.

Jako pierwszy wystąpił bardzo pięknie Boluś, który zajął II lokatę w swojej klasie.


Human Dogs Salvador Dali


Następnie na ring wkroczyła nasza malutka Józia. Ciekawi byliśmy jak się zaprezentuje i czy spodoba się Pani sędzi. Józeczka zaprezentowała się świetnie i bardzo nas zaskoczyła swoją dojrzałością w ringu Wygrała swoją klasę i otrzymała tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Klubu, a później została NJwR.


Human Dogs Janis Joplin


W końcu przyszedł czas na walkę o Zwycięstwo Rasy. I tutaj nasza Human Dogs JANIS JOPLIN stanęła na wysokości zadania zwyciężając w pięknym stylu.


Human Dogs Janis Joplin


Po krótkim odpoczynku zaczęły się finały. My uczestniczyliśmy w czterech konkurencjach finałowych. W trzech dotarliśmy do ostatecznej rozgrywki, a w jednej zdobyliśmy tytuł III-ci Zwycięzca BIS Terierów Typu Bull.


Human Dogs Janis JoplinRozpoczęliśmy sezon wystawowy 2010.

W dniu 13.02.2010 r. byliśmy na bardzo arktycznej MWPR w Rzeszowie. Nasze psy spisały się na medal - złoty i srebrny.


Human Dogs Leonardo Da VinciHuman Dogs Salvador Dali


Human Dogs LEONARDO DA VINCI zdobył CACIB-a i został Zw. Rasy, a drugi nasz Champion Human Dogs SALVADOR DALI zdobył II lokatę i res.CACIB-a.


Human Dogs Janis Joplin


Natomiast nasza maleńka gwiazdeczka Human Dogs JANIS JOPLIN rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski zostając NJwR.

Cieszymy się z wyniku Józi tym bardziej, że jej miotowy brat Human Dogs JIMI HENDRIX mieszkający w Słowacji występując na MWPR w Preśovie zdobył CAJC.


Wiele działo się ostatnio na wystawach krajowych i zagranicznych z udziałem naszych piesków.

My tegoroczny sezon wystawowy zakończyliśmy w Poznaniu kolejnymi sukcesami. Najbardziej ucieszyliśmy się z sukcesu Human Dogs LUCRECIA BORGIA, która wygrywając poznańską wystawę zakończyła Interchampionat.
Córka Borgi, Human Dogs JANIS JOPLIN została ponownie Najlepszym Szczenięciem w Rasie.
Human Dogs LEONARDO DA VINCI w klasie Championów zajął II lokatę.
Niestety nie mamy zdjęć z tej wystawy.

Tydzień wcześniej na wystawie w Rydze Interchampionat zakończyła siostra Borgi, Human Dogs LINDA EVANGELISTA. Na tej samej wystawie Human Dogs SHAQUILLE O'NEIL rozpoczął Championat Estonii. Serdeczne gratulacje składamy Dagmarze i Grzesiowi Pakulskim z hodowli ALFA TAURI, w której mieszkają obydwa pieski.

Bardzo radosna wiadomość nadeszła też z dalekich Stanów Zjednoczonych.
Human Dogs Janet Jackson wygrała kolejną wystawę. Gratulujemy Teri i Tomowi i dziękujemy za pokazywanie Jadzi.


Kolejna nasza wychowanka Human Dogs JUDI FOSTER mieszkająca w Warszawie na ostatniej MWPR w Kielcach została NSZwR. Otrzymała bardzo ładny opis od Pani sędzi. Oto on:

"Harmonijnie zbudowana, bardzo wesoła, doskonale zapowiadająca się suczka. W ruchu i statyce prezentuje się doskonale. Ma bardzo dobry wyraz, proporcjonalny tułów, doskonale ustawione kończyny."

Bardzo się cieszymy i gratulujemy rodzinie Państwa Biesiekirskich.


W ostatni weekend października pojechaliśmy do Raciborza na Krajową Wystawę Terierów i Czarnego Teriera. Zabraliśmy ze sobą Human Dogs SALMA HAYEK i Human Dogs JANIS JOPLIN. Salcia była druga w Championach, a Józia została NSZwR.


Human Dogs SALMA HAYEK


Human Dogs JANIS JOPLIN

Na wystawie była również siostra Salci, Human Dogs SINEAD O'CONNOR, która zdobyła CWC i przybliżyła się do ukończenia Championatu Polski.


Human Dogs SINEAD O'CONNOR

Bardzo się cieszymy i gratulujemy Danie i Soni Szymczyk sukcesu ich suczki.


7 października wybrałem się do stolicy Słowacji z hodowcą pięknych bullterierów Piotrkiem /hodowla Bullworld / na klubowkę Interra 2009 i na Wystawę Światową Bratysława 2009.Wystawę klubową sędziował angielski sędzia Mr Kevin Jones. Sędziowanie Pana Jonesa bardzo mi się podobało. Byłem bardzo zadowolony, kiedy Pan sędzia postawił mnie z Józią na pierwszym miejscu w klasie wśród 7 suczek.Światówkę suk sędziował Pan Cristian Stefanescu z Rumunii. Byłem bardzo, bardzo szczęśliwy, kiedy nasza Jóźia w konkurencji 6-suczek zdobyła I lokatę ze wspaniałym opisem.
Dziękujemy Łukaszowi z hodowli Berserker za udostępnienie zdjęć naszych psów z tej wystawy


Następny wyjazd to długo zapowiadany JOSEPH DUNN TRIBUTE SHOW 2009

Jechaliśmy na tę wystawę z dużą ciekawością.
Nasze psy spisały się bardzo dobrze. W samcach Pan Mick Smith do porównania w Championach wybrał cztery psy w tym dwa nasze Human Dogs LEONARDO DA VINCI i Human Dogs SALVADOR DALI. Na lokacie trzeciej stanął nasz starszy Champion, widoczny na poniższym zdjęciu.


Human Dogs LEONARDO DA VINCI


Human Dogs SALVADOR DALI

Suki sędziowała Pani Smith. Nasza najmłodsza dziewczynka Human Dogs JANIS JOPLIN zaprezentowała się bardzo pięknie i wygrała klasę szczeniąt.


Human Dogs JANIS JOPLIN

Dziękujemy Kaziowi z hodowli Bullparraben za udostępnienie zdjęć naszych psów z tej wystawy.


Niestety skusiliśmy się na wystawę w Radomiu, ale to było organizacyjne nieporozumienie. Nasze psy jakby nie przejmując się tym zdobyły kolejne sukcesy.

Nasz Human Dogs LEONARDO DA VINCI wygrał BOB, został najlepszym TTB i stanął na III lokacie na grupie.


Human Dogs LEONARDO DA VINCI

Drugi nasz Champion Human Dogs SALVADOR DALI był drugi w klasie.

Natomiast nasza Józia została NSZwR i mimo swojego żywiołowego zachowania na ringu podobała się Pani sędzi.


Human Dogs JANIS JOPLIN


Sezon wystawowy w pełni, dlatego pragniemy podzielić się kolejnymi naszymi wojażami.

19 lipca pojechaliśmy na wodno-błotną wystawę do Nowego Sącza gdzie nasz Boluś - Human Dogs SALVADOR DALI zajął II lokatę w klasie Championów, natomiast Salcia - Human Dogs SALMA HAYEK wygrała klasę otwartą, otrzymała CWC i BOB!!!

Początek sierpnia to wyjazd do niemieckiego Mattstedt na jubileusz klubu GBF, gdzie stafiki sędziował angielski sędzia Pan Bill Blacker. Hasze psy Human Dogs LEONARDO DA VINCI i Human Dogs SALMA HAYEK zajęły w swoich klasach IV lokaty, a Human Dogs SALVADOR DALI tym razem był poza lokatą. Było dużo stafików z całej Europy.


Sędzia - Pan Bill Blacker


Human Dogs Leonardo Da Vinci


Human Dogs Salma Hayek


Następnie pojechaliśmy do pięknych Druskiennik na Litwie. Odbył się tam prawdziwy maraton wystawowy. Dwie wystawy międzynarodowe i dwie klubowe.

Nasze psy zajęły czołowe miejsca na wszystkich wystawach. Na pierwszej międzynarodówce Human Dogs SALVADOR DALI był drugi w Championach, Human Dogs SALMA HAYEK wygrała klasę otwartą i otrzymała CACIB-a, a Human Dogs LUCRECIA BORGIA była pierwsza w Championach i zakończyła Championa Litwy!!!

Na drugiej międzynarodówce poszło jeszcze lepiej naszym psom Boluś wygrał klasę Championów i otrzymał res.CACIB-a, Salcia ponownie dostała CACIB-a, a Borgi wygrała klasę Championów.

W niedzielę odbyły się dwie wystawy klubowe na których reprezentowały naszą hodowlę Boluś i Salcia. Piesek na obydwu wystawach był drugi w Championach, a suczka dwukrotnie zwyciężyła i została Zwycięzcą Klubu Terriera i Klubu TTB.

Piękne Druskienniki


Human Dogs Salma Hayek


Human Dogs Salvador Dali


Pragniemy poinformować, że na tegorocznej wystawie TTB w Lubieszynie nastąpiło ogłoszenie wyników rankingu za rok 2008. Było nam niezmiernie miło, kiedy okazało się że TOP STAFFORD 2008 w Polsce to nasz pies Human Dogs LEONARDO DA VINCI !

Drugie i trzecie miejsce zajęły również psy z naszej hodowli Human Dogs SHAQUILLE O'NEIL i Human Dogs LINDA EVANGELISTA, które mieszkają w hodowli Alfa Tauri Dagmary i Grzesia Parulskich.

Dziękujemy Wam kochani za pokazywanie piesków z naszym przydomkiem.


Human Dogs LEONARDO DA VINCI


Po kolejnych wystawach wróciliśmy do domu z sukcesami!

Na wystawie w Szczecinie nasz Human Dogs SALVADOR DALI zdobył CWC i CACIB, natomiast nasz drugi pies Human Dogs LEONARDO DA VINCI zdobył res-CACIB!

Natomiast na MWPR w Krakowie kolejność psów była dokładnie odwrotna przy czym Leonardo zdobył jeszcze BOB!


Human Dogs SALVADOR DALI

Na MWPR w Szczecinie Human Dogs SALMA HAYEK zdobyła również CWC i CACIB występując w klasie otwartej i tym samym została Championem Polski. W Lubieszynie Salcia zdobyła kolejne dwa CWC


Human Dogs SALMA HAYEK

Ale największą radość sprawiła nam nasza najmłodsza pociecha Human Dogs JANIS JOPLIN Występując na Bulliadzie 2009 w Lubieszynie została BIS BABY tej wystawy!


Human Dogs JANIS JOPLIN


Chcielibyśmy pochwalić się sukcesem wystawowym suczki Human Dogs SINEAD O'CONNOR pochodzącej z naszej hodowli. Popularna Żelka zdobyła na KWPR w Krośnie CWC i BOB! Gratulujemy Danie i Soni Szymczyk, którym jednocześnie dziękujemy za pracę z tą bardzo dynamiczną suczką.Human Dogs SINEAD O'CONNOR


Miło nam poinformować, że kolejne nasze szczeniaczki pojechały do swoich nowych domków. Przez ostatnie dwa weekendy przez nasz dom przewinęło się grono bardzo sympatycznych ludzi, nowych właścicieli naszych maluchów.

W sobotę 25.04.2009r. odjechała od nas Julka czyli Human Dogs JULIA ROBERTS at BULLPARRABEN.


Będzie mieszkała z Martą i Kaziem oraz z ich licznymi zwierzętami.


Później zjechała w nasze skromne progi ekipa Włochów czyli nasz przyjaciel Fabrizio. Rozmów o europejskich stafikach nie było końca. Wraz z Fabrizio i jego młodym kolegą do słonecznej Italii udała się nasza pręguska - Human Dogs JENNIFER LOPEZ.

Na zdjęciu Fabrizio i Jenny jeszcze u nas.

A tutaj Jenny w nowym domku.


Natomiast w dniu 3.05.2009r. późnym wieczorem odjechał do nowego domku na Słowację nasz jedynak Human Dogs JIMI HENDRIX. Oto Jimi na kolankach przesympatycznych Słowaków .

Pozostały jeszcze z nami dwie urocze panienki Human Dogs JANIS JOPLIN czyli Józia i Human Dogs JANET JAKCSON - Żanetka.


W sobotę 18.04.2009 nasza pierwsza malutka suczka pojechała do nowego domku. Zamieszkałą z bardzo sympatyczną rodziną. Z informacji jakie do nas napływają Judi zaaklimatyzowała się wspaniale i jest maskotką całej rodziny.

Na zdjeciach nowi właściciele i Human Dogs Judi Foster przed odjazdem od nas.
Kolejna kwalifikacja na Crufta w naszej hodowli!

Pragniemy poinformować, że nasz Champion Human Dogs LEONARDO DA VINCI na MWPR w Katowicach zdobył BOB i wspomnianą wyżej kwalifikację. Jest to piąta kwalifikacja naszych psów, a czwarta psa wyhodowanego w naszej hodowli, po naszej Interchampionce LaOli Daffodil Yellow!Odnieśliśmy kolejny sukces! Na wystawie w Jarosławiu nasz Human Dogs SALVADOR DALI zdobył CWC i tym samym ukończył Championa Polski!Na tej samej wystawie Human Dogs SALMA HAYEK zajęła II lokatę w klasie pośredniej.


SEZON WYSTAWOWY 2009 rozpoczęty!

Na tegorocznej MWPR w Rzeszowie nasz pies Human Dogs LEONARDO DA VINCI wygrał BOB!!! Występował w klasie Championów, zdobył CWC i CACIB-a. Cieszymy się, że dokonaliśmy dobrego wyboru i został w naszej hodowli!

 


Na tej samej wystawie drugi nasz pies Human Dogs SALVADOR DALI zajął lokatę I w klasie pośredniej, zdobył CWC i res.CACIB-a.


Bardzo jesteśmy zadowoleni również z sukcesów psów z naszym przydomkiem hodowlanym, mieszkających w Gdańsku w hodowli ALFA TAURI Dagmary i Grzesia Parulskich. Human Dogs SHAQUILLE O'NEIL wygrał w mocnej konkurencji klasę otwartą i otrzymał CWC czym rozpoczął dorosły Chapionat Polski, a jeszcze większy sukces odniosła Human Dogs LINDA EVANGELISTA, która zajęła I lokatę w klasie Championów otrzymała CWC, a następnie została NDSwR! Byliśmy bardzo szczęśliwi jak w porównaniu o rasę stało w ringu miotowe rodzeństwo, nasz pies Human Dogs LEONARDO DA VINCI i suka Dagmary i Grzesia Human Dogs LINDA EVANGELISTA.